Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Jednostka Samorzadu

Jest gazetka, zobacz a znajdziesz coś dla siebie 

Dzień Chłopaka na oddziale neuropsychiatrii

       30 września z okazji Dnia Chłopaka w przedszkolu na oddziale neurologii było wesoło i dużo się działo. Dobrze się bawiły zarówno przedszkolaki , jak i dzieci z klas młodszych. Gry, zabawy i konkursy zorganizowałyśmy wspólnie z panią Sabiną  Zdera i z panią  Alicją  Całus. Dzieci chętnie angażowały się w nasze propozycje, ale też miały własne pomysły. Były m.in. zabawy z balonikami, „sałatka owocowa”, Kto to powiedział?, Wędrujący kasztan, Czarodziejski sznurek;  konkursy- rzuty do celu, układanie jesiennego obrazka-puzzli bajkowe zagadki; kalambury, konkurs plastyczny. Uczyliśmy się także składać z papieru elegancką muszkę/kokardę techniką origami, którą potem każdy z dumą nosił, już ozdobioną. 

      Na zakończenie dzieci  zostały  obdarowane słodyczami. Chłopcy dostali medale -Super Chłopak oraz dyplomy, a dziewczynki-medale-Super dziewczynka,  bo też się bardzo starały i dobrze się bawiły.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg           

                             Opracowała – Katarzyna Bednarz, nauczyciel przedszkola

                                                                                                                                                                  Zdjęcia- Sabina Zdera

Data
31 stycznia
wtorek
Kalendarz