Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Jednostka Samorzadu

Jest nowa gazetka, poczytaj ...

Świąteczne przygotowania

„Świąteczne przygotowania”

Na oddziale neuropsychiatrii grupy starszej przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia trwały już od połowy listopada.

Stworzenie oryginalnego, świątecznego wystroju sali wymagało czasu. Precyzyjnie wycięte szablony aniołów na oknach, czy zawieszone na lampach gałęzie pokryte puchem i mieniącymi się gwiazdami zdobiły oddział od samego początku grudnia. Pacjenci uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych oprócz wielu prac o tematyce świątecznej, przygotowali również prezenty świąteczne dla ordynatorów oraz personelu medycznego trzech szpitali, w których nasza placówka funkcjonuje. Prezentem w tym roku były świąteczne bombki wykonane techniką decoupage. Nie zabrakło również życzeń umieszczonych w własnoręcznie przygotowanych świątecznych kartkach. Namalowane przez pacjentów na wielkich arkuszach sylwety: Świętego Mikołaja, anioła, renifera i elfa zostały wykorzystane na jarmarku świątecznym organizowanym przez jedną z opolskich szkół podstawowych. Na załączonych zdjęciach możecie podziwiać tylko nieliczne z wykonanych przez naszych pacjentów prac.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli wychowawców prowadzących popołudniowe zajęcia pozalekcyjne na szpitalnych oddziałach, czas naszych pacjentów zapewne szybciej mijał w przyjemnym ferworze artystycznych przygotowań o tematyce świątecznej.

Sabina Mientus kierownik zajęć pozalekcyjnych

1.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg

Data
06 czerwca
wtorek
Kalendarz